بارگیری...

قرص اکتیو مایند

بازدید : 6529

دسته بندی : داروهای گیاهی

برند : سینافرآور


اکتیو مایند چیست؟
مصرف دخانیات، کم خوابی، افسردگی، افزایش فشار خون و ... باعث تخریب اجزای اساسی مغز می شود و بدین ترتیب به مرور از قدرت حافظه کاسته و در پیری حتی منجر به بروز آلزایمر می شود. اکتیو مایند فرآورده ای 100 درصد گیاهی متشکل از کندر و مصطکی است که دارای اثر شل کنندگی بر روی عظلات عروق به خصوص عرقو مغزی بوده و موجب برطرف شدن اسپاسم عروق و در نتیجه خون رسانی بهتر به بافتها و سلولها می شود.


قیمت: 13,200 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09335594492

تلفن ثابت :  

قرص اکتیومایند ( شرکت سینافراور )
ACTIVE MIND

ترکیبات:
کندر و مصطکی از گیاهان دارویی استفاده شده در اکتیو مایند می باشند.

خواص درمانی کندر:
۱_کندر دارای طبیعتی گرم و خشک است و موجب تقویت حافظه می‌شود.
۲_کندر یک گیاه دارویی معطر است که دود آن می‌تواند مانع از خونریزی بینی شود
۳_کاهش و درمان خونریزی‌های شدیدی است که در دوران قاعدگی بارها برای بانوان و دختران جوان اتفاق می‌افتد، برای این منظور کافی است مقداری از کندر خوراکی را هر روز مانند آدامس جویده و میل نمایید.
۴_مفید در درمان اسهال و استفراغ

موارد مصرف :
تقویت حافظه ، پیشگیری از آلزایمر

مقدارمصرف:
روزانه ۲ تا ۳ بار هربار یک قرص به صورت جویدنی مصرف شود

هشدار مصرف :
مصرف در دوران حاملگی و شیردهی فقط با نظر پزشک توصیه می شود

مکانیسم اثربخشی اکتیو مایند چگونه است؟
در طب سنتی از کندر به عنوان تقویت کننده حافظه و هوش  و برطرف کننده فراموشی نام برده شده است.کندر خواص قوی ضد التهابی نشان می دهد.تری ترپنها در boswellic acid سنتز لکوترینهای موجود در نوتروفیلهای سالم را با مهار 5-لیپوکسیژناز، کاهش می دهد. آنزیم 5-لیپوکسیژناز، آنزیم اصلی در بیوسنتز لکوترینها می باشد، که محرک التهاب می باشد. لکوترینها انقباض برونشها را تحریک می کند، ترشح موکوس معده و ادم را افزایش می دهد و تولید ائوزونوفیل های مولد التهاب را زیاد می کند.عصاره کندر همچنین سیستم رنین-آنژیوتنسین-آلدسترون را مهار می کند و سیستم کینین و پپتیدهای بی اثر را تحریک می کند و انقباض عروقی را کاهش می دهد (افزایش گشاد شدن رگ) و بالانس سدیم-آب را بهبود می بخشد.در بیماران سرطانی، boswellic acidها احتمالا کمک به کاهش ادم مغزی در بیماران با تومور مغزی میکنند. داروهای استروئیدی این کاهش را انجام می دهد اما آنها عوارض جانبی زیادی دارند.

شکل دارویی:۳۰عدد قرص در قوطی پلاستیکی همراه با بروشور